Apple bu akşam ne tanıtacak?

Teknoloji devi Apple, Amerika Birleşik Devletleri’nin Kaliforniya eyaletinde yeni gözdelerini bu akşam düzenleyeceği lansmanla tanıtacak. Lansmanda 4 inçlik telefonun yanında yeni bir tablet, Apple Watch ve Apple Car’ın tanıtılması da bekleniyor. Ancak bilişim uzmanları firmanın hangi ürünleri tanıtacağı konusunda bilgi vermekten kaçındığını ve sürprizler yaşanabileceğini belirtiyor.

Apple bu akşam ne tanıtacak?

Teknoloji ve bilişim dergisi Chip’te yer alan habere göre, Apple’ın bu akşamki lansmanda tanıtması beklenen yeni ürünler şöyle:

IPHONE 5 SE

apple2

Piyasada uzun bir zamandır merakla beklenen Apple’ın 4 inçlik telefonu bugün tanıtılacak. Telefonun uygun bir fiyata satılması bekleniyor.

IPAD AIR 3

Apple’ın piyasaya sürdüğü iPad Air 2’nin üzerinde iki yıl geçti. Bugün tanıtacağı ürünler arasında 3 GB RAM ile gelmesi beklenen iPad Air 3 de bulunuyor.

APPLE WATCH 2

Apple’ın telefonla eşleşmek zorunda kalmayan yeni Watch üzerinde çalıştığı uzun bir süredir konuşuluyordu. Apple, Watch 2’yi bu akşamki etkinlikte tanıtıp tanıtmayacağı ise bilinmiyor.

APPLE VR

Bütün firmaların tanıtacağı ürünlerin başında VR da bulunuyor. Sene başından beri Apple’ın kendi VR başlığını yapacağını sızıntıları geliyordu. Apple’ın bu akşam VR başlığını tanıtması bekleniyor.

APPLE CAR

Apple CEO’su Tim Cook, bir konuşmasında Apple Car’ın tanıtılacağı zamanın yakın olmadığını belirtmişti. Bu akşam ise Apple Car’ın tanıtılması beklenmiyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir