İflah olmaz terör zihniyeti

Önce Fransa`nın Nice şehrinde, sonra Almanya`nın Berlin şehrinde bilahare Londra`da ve son olarak Stockholm`de! Sokakta her şeyden habersiz yürüyen masum insanların üzerine ağır araçları acımasızca sürme! Çoluk çocuk yaşlı kadın demeden ezerek öldürme! İste bu barbarca yöntem; iflah olmaz bir terörist zihniyetin en son bulduğu eylem yapma bicimi!

Bana bakan yönüyle isin en acı yönü ise bunu yapan mahlûkların bunu bir din adına yaptıklarını ileri sürmeleri. Hâlbuki kâinatın yüce Yaratıcısı kesinlikle masumları vahşice katletmeye cevaz veren böyle bir din göndermemiştir. Ama kinini din sanan, kinini din olarak pazarlayan şarlatanlar her zaman olmuştur ve gelecekte de olacaktır maalesef.

Ve bu zihniyeti bozuk ve hasta ruhlar maalesef benim âlemlere rahmet olan dinimi yaptıkları vahşetlerle lekeliyor. Müslümanların başlarını öne eğdiriyor ve dünya çapında Islama ve Müslümanlara yönelik büyük bir nefretin yayılmasına yol açıyorlar. Sanırım yaptıklarını İslam ve Müslümanlar adına yaptığını iddia eden bu şarlatanların en önemli misyonu söylemlerinin tam tersi ve gerçekte hedefleri bütün dünya insanlarını İslam`dan ve Müslümanlardan nefret ettirmek. Doğrusu bu uğursuz görevlerini hakkıyla yerine getiriyorlar.

İsveç`te gerçekleştirdikleri son vahşete baktığımızda ise bu zihniyetin ne kadar nankör, ne kadar akil ve izandan yoksun olduğunu anlamak o kadar kolay ki! Bu ülke son bir kaç yılda en az 200 bin Müslüman mülteciye kucak açtı bre nankörler! Sizin geldiğiniz ülkelerde istibdat, ölüm ve savaş kol gezerken buraya sığındınız. Bu insanlar size kapılarını açtı ve bu insanlardan hep iyilik gördünüz. Size gösterilen misafirperverliğin karşılığı bu mu? Diğer taraftan siz de iyi bilirsiniz ki sizler bu ülkede sizin kendi ülkelerinizde yaşadığından daha rahat bir şekilde dininizi yasayabiliyorsunuz, gerçi sizin gerçekten derdiniz din değil ama neyse… Yoksa size sağlanan bu özgürlük fazla mı geldi?

Peki, bu gerçekleştirdiğiniz vahşet ile kime çalışmış oldunuz? Sizin bu yaptığınıza gerçekten kim sevindi. Gerçi siz anlayamassiniz ama ben size söyleyeyim. Sizin yaptığınız en çok İslam ve Müslüman düşmanlarını içten içe sevindirdi. Önümüzdeki seçimlerde neler olacağını görürsünüz ve ondan sonra bu günleri de mumla ararsınız!

Bu noktada akli başında Müslümanlar bu vahşeti amasız ve fakatsız kesin bir dille telin etmelidir. Bu insanlık düşmanı zihniyete kesinlikle müsamaha göstermemelidir.

Saygıdeğer okuyucu! Belki bir ise yarar diye bu meşum zihniyete karşı bir kaç kelam edeyim dedim ama ise yaramayacağını da biliyorum. Umarım başını ağrıtmamışımdır. Lütfen bu yazımı içi yanan bir insanin okuyucuları ile bir dertleşmesi olarak kabul et!

Yazıma son verirken Stockholm`de gerçekleştirilen bu acımasız terör saldırısını telin ediyor, terör zihniyetinin bir daha hortlamayacak şekilde zeval bulmasını diliyorum. İyi haftalar diliyorum…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir