Samsung’dan katlanabilir akıllı telefon

Samsung Galaxy X ne zaman tanıtılacak ve hangi özelliklere sahip olacak?

Samsung akıllı telefonlar, özellikle Galaxy serisi için son yıllarda oldukça yenilikçi oldu. Geçtiğimiz yıl tanıtılan Galaxy S6 ve kavisli ekrana sahip Galaxy S6 Edge çok büyük bir gelişme ve yenilik olmuştu.

Ancak Samsung, uzunca bir süredir katlanabilir ekrana sahip akıllı telefon üzerinde çalışıyor. Son gelen bilgiler şirketin ilk katlanabilir akıllı telefonunun adının Galaxy X olacağı yönünde.

İddialara göre Samsung, önümüzdeki yıl tanıtacağı dört amiral gemisinin yanı sıra ilk katlanabilir akıllı telefonu Galaxy X’i resmen ilan edecek.

Sammobile sitesinin iddiasına göre Galaxy X, 2017 yılının devrimci akıllı telefonu olacak. Samsung son birkaç yıl boyunca bazı büyük akıllı telefon çıkarmış olsa da, teknoloji hızla hareket ediyor ve şirketin daha tasarımcı ve geliştirici olarak yeni bir şeyler yapması gerekiyor.

Galaxy X önümüzdeki yıl tanıtılırsa, katlanarak kolayca cebinize sığabilen dünyanın ilk akıllı telefonu olacak. Ayrıca böyle harika bir cihaz şirketin satış ve başarı oranını arttıracaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir