Torunu 85 yaşındaki dedesini ‘şık’ bir şekilde meşhur etti

Çinli fotoğrafçı Ding Bingcai sıradışı bir çalışmaya imza attı. Kendi elbiselerini 85 yaşındaki dedesine giydiren Ding, yaşlı adamı biraz geç de olsa fotomodel yaparak dünyaya tanıttı.

Çin’de yaşayan 30 yaşındaki Ding Bingcai adındaki bir fotoğrafçı, 85 yaşındaki dedesini fotomodel olarak kullandı. İşin ilginç tarafı ise 85 yaşındaki yaşlı adama, torunu kendi elbiselerini giydirerek modellik yaptırmasıydı.

Hem 30 yaşındaki torunun hem de 85 yaşındaki bu tatlı dedenin aynı elbiseler ve aynı kareler içinde verdikleri pozlar birbirinden güzel fotoğrafların ortaya çıkmasına neden oldu. Çin’in Twitter’i olarak bilinen Weibo’da çektiği fotoğrafları paylaşan genç adam, kısa bir süre içinde ün kazanmayı başardı.

Yaptığı başarılı çalışma sayesinde herkesin dikkatini çeken Ding, gazetelere yaptığı açıklamalarda, “Dedem çok sempatik bir adam. Onunla zaman geçirmeyi seviyorum. Yaşlı biri olmasına rağmen benimle olduğu zaman genç biri gibi davranabiliyor” diyererek, dedesiyle olan sıcak ilişkilerini fotoğraflarla ölümsüzleştirdiğini bildirdi.

İşte torun Ding ve 85 yaşındaki dedesinin birbirinden güzel ve tatlı fotoğrafları.

1. 

2. 

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir